TEDEN OTROKA – PRIHAJA NODI

Tri najstarejše skupine, na jasličnem oddelku v Cerknici, smo se odločile, da bo letošnji teden otroka v znamenju priljubljenega risanega junaka – Nodija.

Vsako jutro smo se najprej zbrali v garderobi, kjer smo ob spremljavi kitare usvajali Nodijevo pesem. Skupaj smo si nato ogledali risanko, ki nas je usmerila v delavnico za tisti dan. Z Nodijevo pomočjo smo prvi dan izdelali keglje in jih potem veselo podirali z žogo. Naslednji dan smo slikali in risali. Tretji dan smo spoznavali vozila in se z njimi tudi igrali. V četrtek nam je Nodi pripravil zemljevid s skritim zakladom. Sledili smo njegovim prijateljem, ki so nam pripravili različne naloge…in na koncu zaklad tudi našli. V petek pa smo si čisto sami pripravili dopoldansko malico – bananino sadno kupo.

Teden je hitro minil, otroci pa še zdaj podoživljajo vesele dogodivščine in si prepevajo Nodijevo pesem.

Skupina »ZAJČKI«