PREDPRAZNIČNA ZABAVA

V skupinah Levčki, Slončki in Tigrčki smo priredili pravo predpraznično zabavo. Zbrali smo se v telovadnici, kjer nas je že pričakala glasba. Otroci so sodelovali pri igri Vrtec ima talent, kjer so lahko pokazali svoje sposobnosti in spretnosti. Otroci so se z navdušenjem vključili v igro in se sproščeno predstavili pred vrstniki. Priča smo bili marsikateremu talentu: pevci, telovadci, karateisti, plesalci »breakdance«, humoristi,… Zavrteli smo se v ritmih glasbe, se naučili dveh novih plesov (Račke in Ram zam zam). Drug drugemu smo pričarali prijetno skupno dopoldne v druženju med vrstniki. Vsi skupaj vam želimo tople in prijetne praznike in srečno 2015!

Mirjana Perko, Tatjana Švigelj, Melita P. Petrović

prednovoletna zabava1 prednovoletna zabava2 prednovoletna zabava3 prednovoletna zabava4 prednovoletna zabava5 prednovoletna zabava6