Vizija in vrednote

Z ROKO V ROKI TKEMO MAVRICO PRISTNEGA OTROŠTVA

1. Z roko v roki

S prvim delom vizije želimo poudariti medsebojno sodelovanje vseh, ki smo vključeni v delo z otroki, ki so vključeni v vrtec:

• sodelovanje med zaposlenimi v vrtcu;
  • sodelovanje z otroki, ki so vključeni v vrtec;
  • sodelovanje s starši;
  • sodelovanje z ustanoviteljem;
  • sodelovanje z okoljem.

V celoten spekter sodelovanja zaposleni vstopamo kot strokovno usposobljene in osebnostno zrele osebnosti (vrednoti za kateri si prizadevamo).

2. Mavrica pristnega otroštva

Osnovna dejavnost otroka je igra. Preko igre spoznava svet okrog sebe, raziskuje in ustvarja, pridobiva znanja in veščine, se uči sodelovanja z drugimi in pravil v družbi. Zaposleni v vrtcu želimo preko svojega dela otrokom omogočiti kakovostno igro.

Vrtec Martin Krpan Cerknica

Cesta na Jezero 17
1380 Cerknica

URADNE URE

vsak delovni dan od 7.00 do 8.30 in 13.00 do 14.30

fax: 00 386 1 705 00 76
mail: vrtec.cerknica@guest.arnes.si

Publikacija vrtca:

PUBLIKACIJA VRTEC

Zaposleni

Za vse informacije smo vam v času uradnih ur ali po dogovoru na voljo:

Enote

Enota Cerknica

Cesta na Jezero 17
1380 Cerknica

poslovni čas: od 5.30 do 16.30 ure
število oddelkov: 18

vodja enote: URŠKA KRAŠEVEC

oddelki v pritličju

• tel: 070 – 860 – 707 (Zajčki, Petelinčki, Ovčke, Srnice, Jelenčki, Veverice) – oddajna igralnica ovčke
  • tel: 040 – 160 – 138 (Račke, Žabice, Ribice, Murenčki, Kresničke, Mravljice) – oddajna igralnica račke

oddelki v nadstropju

• tel: 040 – 866 – 967 (Lisičke, Sovice, Medvedki, Levčki, Tigrčki, Slončki) – oddajna igralnica lisičke

Enota Cerknica se lahko pohvali s popolnoma novo in sodobno opremljeno stavbo, v kateri se v 18 igralnicah družijo otroci od dopolnjenih 11 mesecev starosti do vstopa v šolo. Vse igralnice imajo pokrito teraso, tako da otroci lahko uživajo na svežem zraku tudi v vremensko ne najbolj prijaznih dneh. K nenehnemu gibanju naše najmlajše vabita tudi velika telovadnica in čudovito igrišče s travnato in asfaltno površino ter novimi igrali.

Enota Rakek in enota Rakek šola

Stara cesta 5                             Partizanska cesta 28
1381 Rakek                               1381 Rakek

poslovni čas: od 6.00 do 16.00 ure / oddelka v šoli od 6.00 do 16.00 ure
število oddelkov: 6

vodja enote: URŠKA JUVANČIČ

oddelki v vrtcu
tel: 040 – 160 – 142

oddelka v šoli
tel: 040 – 867 – 016

V mirnem okolju, v katerem se nahaja enota Rakek, imamo na voljo 4 igralnice, ki so namenjene druženju otrok od dopolnjenega 11 meseca starosti do vstopa v šolo. Zaradi povečanih potreb trenutno 2 oddelka gostujeta v OŠ Jožeta Krajca na Rakeku. Vrtec obdaja igrišče s pokrito teraso in travnato površino, na kateri so prenovljena igrala. Obilo možnosti za pridobivanje raznolikih izkušenj pa otrokom ponuja tudi okolica vrtca.

Enota Grahovo

Grahovo 120
1384 Grahovo

poslovni čas: od 6.00 do 16.00 ure
število oddelkov: 3

vodja enote: ANDRAŽ CASERMAN

tel: 040 – 160 – 143

Enota Grahovo je namenjena otrokom drugega starostnega obdobja. Drži se stavbe podružnične osnovne šole, kjer zaradi povečanih potreb gostuje dodaten oddelek. Vrtec ima dve igralnici in veliko, z novimi igrali opremljeno igrišče. Veliko možnosti za igro in raziskovanje nudi tudi okolica z gozdom in veliko travnatimi površinami.