Čarobni december

Mesec december s svojimi prazniki in tradicijo prinaša čarobnost in buri domišlijo prav pri vsakem izmed nas. Prav posebej pa se dotakne naših otrok. Zato je tudi program v našem vrtcu v tem času nekaj posebnega. Vrhunec dogajanja sta prav gotovo obdarovanje otrok v sodelovanju z Društvom prijateljev mladine in palčkov pohod oziroma škratovanje.

Mesec december s svojimi prazniki in tradicijo prinaša čarobnost in buri domišlijo prav pri vsakem izmed nas. Prav posebej pa se dotakne naših otrok. Zato je tudi program v našem vrtcu v tem času nekaj posebnega. Vrhunec dogajanja sta prav gotovo obdarovanje otrok v sodelovanju z Društvom prijateljev mladine in palčkov pohod oziroma škratovanje. Ob tem pa je prav vsak dan v vrtcu nekaj posebnega. Del dogajanja vam odkrivamo v priloženih programih.

Dogajanje v enoti Cerknica

Dogajanje v enoti Rakek (šola)

Skip to content