Informacije za prihodnji teden, 26. 10. do 30. 10. 2020

Spoštovani starši.

Glede na informacije na tiskovni konferenci (čakamo še objavo v uradnem listu) bodo vrtci prihodnji teden zaprti, organizirano pa nujno varstvo.

V našem vrtcu bo dežurstvo predvidoma organizirano v enoti Cerknica, enoti Rakek in enoti Grahovo. Za nujno varstvo v treh enotah smo se odločili zaradi tega, da se ne mešajo otroci iz različnih lokacij in da se tudi skupine čimmanj mešajo med seboj.

Starše, ki ste načrtovali, da bo vaš otrok od 26. 10. do 29. 10. v vrtcu, bo jutri kontaktiral strokovni delavec iz skupine, da boste povedali ali potrebujete varstvo ali ne. Varstvo je upravičeno, če sta oba starša zadržana zaradi službe.

V kolikor bomo prejeli dodatna navodila, vam jih bomo posredovali v najkrajšem možnem času.

Ravnatelj

Skip to content