IZPISI OTROK, KI BODO 1.9.2020 VSTOPILI V 1. RAZRED OŠ

Na tem mestu vas želimo opomniti, da je iz vrtca potrebno izpisati vse otroke, ki bodo 1.9.2020 pričeli obiskovati osnovno šolo.

Otroka izpišete tako, da izpolnite obrazec Izjava staršev o izpisu otroka iz Vrtca Martin Krpan Cerknica. Obrazec lahko dobite na spletni strani vrtca, če želite pa nam sporočite, da vam ga pošljemo po navadni pošti. Osebni prevzem obrazca v vrtcu zaradi trenutnega stanja epidemije COVID 19 trenutno ni možen.

Zaradi trenutnih epidemioloških razmer vas prosimo, da obrazec skenirate in pošljete na e-naslov: uprava@vrtec-cerknica.si ali ga pošljete po navadni pošti na naslov: Vrtec Martin Krpan Cerknica, Cesta na Jezero 17, 1380 Cerknica. Osebna oddaja obrazcev v tajništvo vrtca trenutno ni možna.

Izpolnjeno Izjavo o izpisu je potrebno oddati v tajništvo vrtca najmanj 15 dni pred predvidenim izpisom otroka iz vrtca (lahko seveda tudi prej). Skrajni rok za oddajo izpolnjenih obrazcev je 15. avgust 2020.