JESENSKA USTVARJALNICA

Vsaka jesen nam prinese veliko jesenskih zakladov. To so zakladi, ki se svetijo drugače, še posebej če z njimi ustvarjajo otroci skupaj s svojimi starši. V skupini Pikapolonice na Rakeku smo celo jesen hodili v gozd in nabirali jesenske zaklade. Nabrali smo: šipek, želod, liste, storže, bodečo nežo, žir,… Vse jesenske zaklade smo pridno shranjevali v posebno škatlo, ki smo jo imeli v igralnici. Jesenske zaklade pa so otroci prinašali tudi od doma, kjer so jih nabirali skupaj s starši.

j.u. 1 - JESENSKA USTVARJALNICAj.u. 2 - JESENSKA USTVARJALNICA

Ko smo zbrali dovolj zakladov, smo v vrtec povabili starše na t.i. jesensko ustvarjalnico. Na njej so otroci in starši združili svoje moči in nastale so čudovite jesenske slike.

j.u. 3 - JESENSKA USTVARJALNICAj.u. 4 - JESENSKA USTVARJALNICA