JESENSKI POHOD MEDVEDKOV DO CERKNIŠKEGA JEZERA

JESENSKI POHOD MEDVEDKOV DO CERKNIŠKEGA JEZERA

V sredo, 29. 9. 2021, smo se medvedki odpravili na jesenski pohod. Preizkusiti smo želeli novo pešpot do Cerkniškega jezera. Na cilju smo bili hitro in varno, čas smo si krajšali s klepetom in opazovanjem okolice. Otroke sva preizkusili v orientaciji, prepoznavali so najbolj znane okoliške hribe in nakazali v kateri smeri je naš vrtec. Postanek na travniku je bil namenjen malici, imeli smo tudi čas za prosto igro. Otroke so zelo zanimali požiralniki, ki so trenutno brez vode, zato smo si jih šli ogledat. Pot čez naravne ovire je zahtevala nekaj spretnosti, vendar smo jih zlahka premagali. Proti vrtcu smo se odpravili že rahlo utrujeni, pot smo si popestrili s petjem pesmi. V vrtcu nas je čakalo kosilo, ki nam je povrnilo moč. Na jezero bomo zagotovo še kdaj šli.

Katja in Vlasta

pohod 300x169 - JESENSKI POHOD MEDVEDKOV DO CERKNIŠKEGA JEZERA

pohod3 300x169 - JESENSKI POHOD MEDVEDKOV DO CERKNIŠKEGA JEZERA

pohod4 300x169 - JESENSKI POHOD MEDVEDKOV DO CERKNIŠKEGA JEZERA

pohod1 168x300 - JESENSKI POHOD MEDVEDKOV DO CERKNIŠKEGA JEZERA

pohod2 300x169 - JESENSKI POHOD MEDVEDKOV DO CERKNIŠKEGA JEZERA

Skip to content