Kolesarčki

Program KOLESARČKI je program prometne vzgoje za najmlajše.

Namen programa je, da otroke preko igre in na neprisiljen način poučimo, kako se vesti v prometnem okolju, tako da bodo postali bolj previdni in vestni udeleženci v prometu. Postavljeni so v vlogo voznika štirikolesnika na nožni pogon in doživljajo dogodke kot jih opaža in zaznava voznik v pravem prometu.  Prav tako so otroci postavljeni v vlogo pešca, ki mora pravilno prečkati prometno cestišče na poligonu. Več informacij o programu najdete na www.kolesarcki.si.

Program KOLESARČKI se bo 04. aprila, 05. aprila in 06. aprila 2018, v dopoldanskem času, izvajal za otroke Vrtca Martin Krpan Cerknica. Vso odgovornost na poligonu prevzame izvajalec programa KOLESARČKI (Jumikar d.o.o.). Prav tako za vso opremo za otroke poskrbi izvajalec.

Izvedbo programa KOLESARČKI  bodo omogočili:

Sponzorji 1024x868 - Kolesarčki