Miške v Pustolovskem parku Postojna

Z željo, da bi zaključek šolskega leta bil nekaj posebnega, smo obiskali Pustolovski park Postojna.

Gozdna avantura med krošnjami dreves, sestavljena iz mostov, lestev, mreže, vrvi in žic, je zahtevala veliko spretnosti, iznajdljivosti, moči in nenazadnje tudi poguma. Inštruktorja sta na začetku otroke opremila z varnostnimi pasovi in jim razložila osnovna pravila na poligonu. Tako so se lahko samostojno gibali po poligonu in pri tem ves čas skrbeli, da so bili s pasovi pripeti na žice. Na zahtevnejšem poligonu visoko v krošnjah, pa sta jih spremljala inštruktorja. Ob povratku na Rakek, so otrokom kljub naporu po dve in pol urni pustolovščini, še vedno v očeh sijale iskrice zadovoljstva.

Ponosni na otroke, se skupaj z njimi, zahvaljujeva staršem, da so nam omogočili to prijetno in nepozabno izkušnjo.

Tatjana Horjak in Mirjana Perko