MNOŽIČNI TEK OTROK

21. septembra se je naš celoten vrtec, z otroki in s strokovnimi delavci, vključil v množičen in vseslovenski tek z naslovom

»ZAČNI MLAD – TEKMUJ POŠTENO«.

Tek organizira Atletska zveza Slovenije, ki želi prve atletske korake približati našim najmlajšim. Ker pa je pomembno tudi ozaveščanje o takšnem- zdravem načinu življena, so vanj lahko vključeni tudi gledalci. In točno tako so nas spremljale velikanske oči iz še večjih vozičkov naših najmlajših oddelkov 1-2.

Kombinacija hitrih superg, spodbudnih besed ob progi, sončnega vremena, glasbe in sadne pogostitve na cilju, je ta dan spremenila v res hitrega in fantastičnega. Bravo vsem tekačem!! Ob tem pa zahvala vsem sponzorjem (Izak Hribar, Prostovoljno gasilsko društvo Cerknica, Turistično društvo Notranjska), ki so nam s svojimi rekviziti pomagali pričarati pravo tekaško vzdušje.