Obisk občinske knjižnice

V skupini Ježkov smo se na zadnji marčevski petek odpravili v občinsko knjižnico na Rakeku. V mesecu februarju smo se v naši skupini pogovarjali o knjigah in želeli smo obiskati tudi knjižnico. Dogovorili smo se z knjižničarko Anito in našli prost termin, saj nam je želela popestriti dopoldan. Polni pričakovanj smo se takoj po zajtrku odpravili. V knjižnici smo bili sami, saj je bila ta dan odprta šele popoldan. Otroški kotiček knjižnice je zapolnila z oranžnimi in modrimi stoli, na katere smo sedli. V Anitinem kovčku je že nestrpno čakal njen Tečko, lutka črnček. Vsakega izmed nas je pozdravil. Knjižničarka je k sodelovanju povabila nekatere otroke, ki so s puzzlami pomagali zapolniti sestavljanko v knjižnici. V vrečki pa je imela pripravljenih mnogo zanimivih knjig. Vse so bile zares zanimive. Prav za konec pa je prihranila pravljico Kaj slišiš, mali mišek?. Všeč nam je bila, iz nje so prihajali zanimivi glasovi. Tečko nas je še enkrat pobožal, mi smo se zahvalili in odšli smo nazaj v vrtec. V zahvalo za obisk, nam je knjižničarka Anita, podarila pobarvanko o Pikiju.

obiskknjiznice1 - Obisk občinske knjižnice

obiskknjiznice2 - Obisk občinske knjižnice