Obiskali smo zobno ordinacijo

V Zdravstvenem domu nas je prijazno sprejela ga. Tjaša Samsa in nas popeljala v predavalnico, kjer nam je predstavila pripomočke, ki jih pri svojem delu uporablja zobozdravnica. V ordinaciji nas je prijazno sprejela zobozdravnica dr. Jadranka Ror. Otrokom je pokazala zobozdravniški stol in pripomočke. Pregledala jim je zobke in jih pohvalila za redno umivanje. Za nagrado so prejeli “štampiljko” in pobarvanko. Za otroke je bilo to prijetno in zanimivo doživetje.

Skupina Kresničke