Odsotnost v poletnih mesecih

Spoštovani starši.

Zahvaljujem se vsem, ki ste že napovedali odsotnost svojega otroka za poletne mesece. Ostale naprošam, da oddate napoved odsotnosti do jutri, 10. 6. 2021 preko vprašalnika:

VPRAŠALNIK O ODSOTNOSTI V POLETNIH MESECIH

Enote bodo zaprte od 12. 7. do 20. 8. 2021.

Za vsak slučaj še enkrat posredujem informacije glede rezervacije in izpisa otroka pred odhodom v šolo.

Zaradi organizacije dela vas naprošam, da do 10. 6. 2021 izpolnite vprašalnik o ODSOTNOSTI vašega otroka.

VPRAŠALNIK O ODSOTNOSTI V POLETNIH MESECIH

V kolikor imate v vrtec vključenih več otrok, izpolnite vprašalnik za vsakega otroka posebej.

Vprašalnik se nanaša na predvideno ODSOTNOST vašega otroka v poletnih mesecih, koriščenje rezervacije in izpis otroka iz vrtca (za otroke, ki odhajajo v šolo).

ZA KORIŠČENJE REZERVACIJE JE POTREBNO ODDATI OBRAZEC, ki ga lahko dobite na spletni strani vrtca ali ob vhodih v vrtec. Vprašanje v vprašalniku je le informativne narave (primerjali bomo oddane obrazce in odgovore na vprašanja, da se izognemo neprijetnim situacijam zaradi neoddaje obrazca za rezervacijo).

Letos so se spremenila pravila glede koriščenja rezervacije. Glavi novosti sta:

– rezervacijo je mogoče koristiti čez celo leto,

– v času rezervacije je višina plačila 50% prispevka, določenega z odločbo o višini plačila za program vrtca brez stroškov nepripravljene hrane (to pomeni, da je smiselno koriščenje rezervacije neglede na višino prispevka).

Več o koriščenju rezervacije si lahko preberete na spodnji povezavi:

Za otroke, ki odhajajo v šolo je potrebno oddati izpisnico, ki je dostopna na spletni strani vrtca ali ob vhodih v vrtec. Izpisnico je potrebno oddati 15 dni pred nameravanim dnem izpisa. Oddati jo morate tudi, če je zadnji dan prisotnosti otroka 31. 8. 2021.