Pomladansko druženje skupine Mravljice s starši

V skupini Mravljice, kjer so “doma” najmlajši otroci v vrtcu, nam je v prvih muhastih aprilskih dnevih le uspelo, po prestavlejnem datumu, izpeljati pomladansko druženje s starši z likovno delavnico.

Za uvod smo strokovne delavke oddelkov 1-2 leti pripravile kratko glasbeno predstavo z naslovom Jutranji zbor, kjer smo skušale predstaviti prebujeno pomlad s čudovitim ptičjim prepevanjem.

Nato je v naši igralnici potekalo skupno druženje, kjer so starši s svojimi otroci ustvarjali izdelke is slanega testa in ptičke iz papirja.

Bilo je zelo sproščeno in prijetno, saj nam je čas zelo hitro minil.

Posebna zahvala gre vsem staršem, ki ste prispevali svoj čas in trud, da ste skupaj s svojimi otroki prišli v vrtec s kopico dobre volje, pozitivne energije in maksimalno pripravljenostjo. Ustvarili ste čudovito vzdušje z čudovitimi izdelki!