POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVO

Otroci in strokovne delavke enote Grahovo smo preko pesmic in plesov pomahali odhajajočemu šolskemu letu.

Najmlajši Grahovčki – ŽELVICE – so skupaj s svojimi mamicami, očki zapeli in zaplesali vsem poznano ˝Ringa ringa raja …˝. Želvicam so se pridružili še otroci iz oddelka MUCE in skupaj so se poigrali s prstki ( pesem Prstki). Muce so kasneje pokazala še, kako se zida hiša in kako se v njej stisnemo (R. Kranjčan: Hiško zidamo).

Zelvice 300x225 - POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVOZelvice in Muce 300x225 - POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVOMuce 300x225 - POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVO

Starejši otroci oddelka ˝dinoptički˝ … ups, pomota … PTIČKI so zapeli pesem o dinozavru in ljudsko pesem ˝So ptički se ženili˝.

Pticki 300x225 - POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVO Pticki 1 300x225 - POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVO

Z ljudskim plesom ˝Ob bistrem potoku je mlin˝ so se predstavili grahovski veterani MLINČKI, ki so za zaključek zapeli še poslovilno vrtčevsko himno.

Mlincki 300x225 - POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVO Mlincki 1 300x225 - POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVO

Vsi skupaj – otroci, starši in strokovne delavke – pa smo za zaključek zapeli prav tako vsem poznamo pesem ˝Če si srečen …˝ in s končnim HURA pozdravili poletje!

Skusinska 300x225 - POZDRAV POLETJU V ENOTI GRAHOVO