PREDPRAZNIČNA ZABAVA

V skupinah Levčki, Slončki in Tigrčki smo priredili pravo predpraznično zabavo. Zbrali smo se v telovadnici, kjer nas je že pričakala glasba. Otroci so sodelovali pri igri Vrtec ima talent, kjer so lahko pokazali svoje sposobnosti in spretnosti. Otroci so se z navdušenjem vključili v igro in se sproščeno predstavili pred vrstniki. Priča smo bili marsikateremu talentu: pevci, telovadci, karateisti, plesalci »breakdance«, humoristi,… Zavrteli smo se v ritmih glasbe, se naučili dveh novih plesov (Račke in Ram zam zam). Drug drugemu smo pričarali prijetno skupno dopoldne v druženju med vrstniki. Vsi skupaj vam želimo tople in prijetne praznike in srečno 2015!

Mirjana Perko, Tatjana Švigelj, Melita P. Petrović