PUNČKA ABI V SKUPINI »METULJČKI« NA RAKEKU

Punčka je narejena po naročilu. Poimenovali smo jo ABI. Po predhodnem dogovoru s starši bodo otroci Abi za nekaj dni nesli domov. Vključili jo bodo v igro in delo v družini ter o tem s pomočjo starejših članov pripravili razne likovne ali foto prispevke. V vrtcu bomo iz teh prispevkov izdelali knjigo in jo shranili v kotičku, ki je namenjen spremljanju rojstnih dni otrok in punčki ABI. Knjige bodo otrokom vedno dostopne.

metuljcki1 - PUNČKA ABI V SKUPINI »METULJČKI« NA RAKEKUmetuljcki2 - PUNČKA ABI V SKUPINI »METULJČKI« NA RAKEKU