Stanje okužb v vrtcu

Spoštovani starši.

Covid 19 je v našem okolju zelo prisoten. Dnevno prejemam informacije o novih okužbah, žal morajo nekateri oddelki v karanteno. Poleg tega so v vrtcu prisotne tudi druge okužbe. Zato vse prosim, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke. Pripelje naj jih zdrava oseba. Izogibajte se zadrževanju na hodniku in vzdržujte medsebojno razdaljoDosledno si razkužujte roke (odrasli) in nosite zaščitno masko. Ti ukrepi so vzpostavljeni z željo, da preprečimo širjenje okužbe v vrtcu. Izkušnje nas učijo, da je okužbo, ki se začne v tem obdobju širiti v vrtcu zelo težko ustaviti. Glede na to, da so se pojavili primeri COVIDa 19 pri predšolskoh otrocih vas prosim, da z zaščitnim vedenjem zaščitite vse, posebej pa otroke.