Izdelali smo stavnico – enota Cerknica

V naši skupini trenutno poteka tema z naslovom: Naša slikanica. Otroci so ob tem spoznavali simbole pisnega jezika. Na njihovo pobudo smo se odločili, da izdelamo Abecedo. Na vprašanje, kako se bodo lahko z njo poigrali, so otroci nanizali kar nekaj idej. Odločili smo se, da izdelamo stavnico. Predlog otrok je bil, da jo naredimo na kartončkih, potrebovali bomo tudi stojalo. Sestavljali bomo krajše besede. Za začetek svoje ime, kot izziv pa tudi manjše povedi za otroke, ki že berejo. Končni izdelek :

stavnica2 - Izdelali smo stavnico - enota Cerknica

stavnica1 - Izdelali smo stavnico - enota Cerknica