NA POMOČ, GORI!

NA POMOČ, GORI!

Gasilci iz PGD Grahovo, Martinjak in Žerovnica so rešili “ponesrečenca…

Gasilci iz Prostovoljnega gasilskega društva Grahovo, Martinjak in Žerovnica so rešili “ponesrečenca ter pogasili ogenj v našem vrtcu”.

Seveda je bila to le vaja, ki smo jo vsi pozorno spremljali in si nato z gasilci ogledali njihovo opremo in vozila ter se preizkusili pri gašenju.

Vsem gasilcem se za prijetno in poučno dopoldne iskreno zahvaljujemo.

gasilci1 - NA POMOČ, GORI!gasilci2 - NA POMOČ, GORI!gasilci3 - NA POMOČ, GORI!gasilci4 - NA POMOČ, GORI!gasilci5 - NA POMOČ, GORI!gasilci6 - NA POMOČ, GORI!gasilci7 - NA POMOČ, GORI!gasilci9 - NA POMOČ, GORI!gasilci10 - NA POMOČ, GORI!gasilci11 - NA POMOČ, GORI!gasilci12 - NA POMOČ, GORI!gasilci13 - NA POMOČ, GORI!gasilci14 - NA POMOČ, GORI!gasilci15 - NA POMOČ, GORI!gasilci8 - NA POMOČ, GORI!

Skip to content