PUST NASMEJANIH UST – ENOTA CERKNICA

Pust je za otroke najbolj norčavi dan v letu. Takrat se spremenijo v princeske, klovne, gusarje, coprnice… in se ob tem zelo zabavajo. Velika motivacija za otroke je bilo tudi pustno dogajanje v našem kraju, predvsem karneval, ki ima že dolgoletno tradicijo.

Med igro in dejavnostmi je bilo vsak dan govora o maskah, o pustnih doživetjih, veliko so ustvarjali in prepevali. V pustnem kotičku so imeli možnost šemljenja.

Otrokom smo predstavili večje figure našega karnevala , ki so jih zelo navdušile za ustvarjanje.

Pa poglejte, kaj so ustvarili…

pustnasmejanihust1 - PUST NASMEJANIH UST - ENOTA CERKNICA

pustnasmejanihust2 - PUST NASMEJANIH UST - ENOTA CERKNICA