“ŽOGICE” NA IZMENJAVI

“ŽOGICE” NA IZMENJAVI

V našem vrtcu se strokovne delavke res trudimo, da otrokom pripravljamo raznovrstne, zanimive, zabavne in hkrati poučne vsebine.

Tokrat smo delavke oddelkov 3-4 leta starih otrok (skupine »zajčki«, »žabice«, »žogice« in »metuljčki«) izvedle DNEVE KULTURE, v katerih je vsaka od nas pripravila po eno dejavnost, otroci pa so se štiri dni menjavali skupaj s svojo pomočnico vzgojiteljice.

V našem vrtcu se strokovne delavke res trudimo, da otrokom pripravljamo raznovrstne, zanimive, zabavne in hkrati poučne vsebine.

Tokrat smo delavke oddelkov 3-4 leta starih otrok (skupine »zajčki«, »žabice«, »žogice« in »metuljčki«) izvedle DNEVE KULTURE, v katerih je vsaka od nas pripravila po eno dejavnost, otroci pa so se štiri dni menjavali skupaj s svojo pomočnico vzgojiteljice.

Otroci so se učili nove pesmice pri Zvezdani, izdelovali vaze pri Urški, pri Erni izdelovali glasbene inštrumente in se igrali glasbeno didaktično igro, pri meni pa so se v plesni delavnici udeležili ustvarjalno izraznega plesa ter sprostitvenih masaž.

zogicenaizmenjavi1 - "ŽOGICE" NA IZMENJAVI

zogicenaizmenjavi2 - "ŽOGICE" NA IZMENJAVI

zogicenaizmenjavi3 - "ŽOGICE" NA IZMENJAVI

zogicenaizmenjavi4 - "ŽOGICE" NA IZMENJAVI

Judita

Skip to content