Razbita buča

Strokovne delavke 1. starostnega obdobja so za najmlajše otroke pripravile lutkovno predstavo o razbiti buči.

Miška je na njivi našla bučo. Odločila se je, da si bo v njej naredila domek in stanovala v njej. Mimo so prihajale živali in jo spraševale, če lahko živijo pri njej. Miška se je bala, da bi jo pojedle, zato jim tega ni dovolila.
Nazadnje pa je prišel tja zajček, ki pa ni nič vprašal, ampak je pograbil bučo in jo hotel odnesti. Miška se je ustrašila in skočila iz buče. Tudi zajček se je  ustrašil miške in spustil bučo na tla. Ta se je razbila in miška je ostala brez svoje hiške.

Otroci so v predstavi uživali in na koncu zapeli ob spremljavi kitare prsmico o miški, da bi jo potolažili.

IMG 0701 - Razbita bučaIMG 0704 - Razbita buča

IMG 0711 - Razbita bučaIMG 0715 - Razbita buča