Slovenski tradicionalni zajtrk na Rakeku

Slovenski tradicionalni zajtrk na Rakeku

Teden v duhu slovenskega tradicionalnega zajtrka je za nami. Pogovarjali smo se o zdravi prehrani, razvrščali sličice živil, za malico pa smo si pripravili “šmorn”, ki smo si ga sladkali z domačim medom. Otroci so si za to okusno jed izdelali recept, ki ga bodo lahko uporabili tudi doma. V petek sta nas po zajtrku obiskala še čebelarja ga. Vida in g. Franci in nam predstavila življenje čebel. Otroci so v pogovoru z njima aktivno sodelovali, saj so že veliko informacij pridobili ob gledanju filma Prijatelj čebelar.

Miške in Čebelice

Skip to content
Politika zasebnosti

Spoštujemo vašo zasebnost in se zavezujemo, da bomo osebne podatke, pridobljene prek spletnega informacijskega sistema, skrbno varovali in jih brez vaše privolitve ne bomo posredoval tretji osebi oziroma jih uporabili v druge namene. Ker obstajajo v spletnem informacijskem sistemu določene povezave na druge, zunanje spletne strani, ki niso vezane na nas, ne prevzemamo nobene odgovornosti za zaščito podatkov na teh spletnih straneh.

Hkrati se zavezujemo, da bomo po svojih najboljših možnih močeh varovali podatke in zasebnost obiskovalcev spletne strani .

Da bi preprečili nepooblaščen dostop do pridobljenih podatkov ali njihovo razkritje, ohranili natančnost osebnih podatkov in zagotovili njihovo ustrezno uporabo, uporabljamo ustrezne tehnične in organizacijske postopke za zavarovanje podatkov, ki jih zbiramo.

Več: https://www.vrtec-cerknica.si/politika-zasebnosti/