Teden otroka – Grahovo

Letos smo se v enoti Grahovo odločili, da bomo otrokom ob tednu otroka ponudili vrsto aktivnosti, tako športnih kot ustvarjalnih, seveda pa smo čas namenili tudi igri. Prvi dan, torej v ponedeljek, smo se odpravili na pohod za Mali sonček, v torek smo pomalicali kar na igrišču in sicer hrenovke, ki smo si jih sami spekli na palici ob ognju. V sredo smo imeli igralni dan – odprli smo vrata obeh igralnic in otrokom namenili čas le za igro po njihovih željah. V četrtek smo bili ustvarjalni, saj smo na igrišču risali z barvo iz zemlje, svoje izdelke pa razstavili kar na ograji igrišča. V petek smo se pošteno nasmejali in zabavali ob predstavi Pod medvedovim dežnikom, ki smo jo pripravili strokovni delavci, v sodelovanju z upokojeno sodelavko Miro Juvančič, ki nam je prijazno priskočila na pomoč. Otroci so predstavo poizkusili zaigrati še sami. Teden, poln zabave in aktivnosti nam je minil kot bi trenil.